References

Lucie Hlavinková, spisovatelka

Focení s Káťou bylo jiné. Ona se vás totiž snaží poznat, aby na svých fotkách zachytila vaši podstatu. To se mi stalo poprvé a rozpustilo to veškeré moje nepříjemné pocity, které obvykle u focení zažívám. Káťa vám dá pocítit, že jí na vás záleží, že má radost ze své práce, a že chce, aby vaše fotky byly opravdové. A ještě mě napadá lepší slovo, které se v dnešní době příliš nepoužívá - ryzí. Mám z fotek opravdu radost a vřele Káťu doporučuji.

Vanda Klegová, nevěsta

Káťu mi seslalo samo nebe a dodnes děkuju osudu, že jsem na tak skvělou, úžasnou a hlavně talentovanou fotografku narazila! :), Káťa nám nafotila předsvatební fotky a posléze i svatbu - pořád se na fotky nemůžu vynadívat..:), zachytila nás tak, jak jsme:), z fotek jde cítit naprostá přirozenost, život..:). Díky Tobě Káťo máme krásné vzpomínky, rozhodně všem doporučuju tuhle mladou kočku :)

Na fotky se můžete podívat tady.

Pája Drcmánková

Focení s Káťou bylo báječné. Nejen, že domluva byla snadná a rychlá, ale celé focení bylo velmi milé. Proběhlo v přátelské atmosféře, celou dobu jsme se skvěle bavili a bylo vidět, že Káťa ví, co dělá. Na fotkách dokázala zachytit atmosféru a krásné pocity. Fotky jsou krásné, stále se nemůžeme vynadívat. Děkujeme mladé nadané slečně umělkyni za krásné vzpomínky <3 P&M

Koukněte se na celou galerku!

Marie Říháková Malošíková, nevěsta

Jsem moc ráda, že nám Káťa fotila naší svatbu. Krásné fotky mi budou pořád připomínat pocity, které jsem ten den cítila. Káťa je moc šikovná mladá umělkyně!

Na fotky koukněte tu!

Samo Peťovský, ženich

Na Káti je super (okrem fotiek samozrejme), že dokáže vytvoriť pohodovú atmosféru, pri ktorej sa človek necíti trápne, že ho fotia. Výsledkom sú pekné a prirodzené fotky, nie štylizované niečo v divných pózach so strnulým úsmevom.

Ester Oderková

Káťa se nikam nežene a nic nestylizuje. Jen tak nenápadně lapá emoce a atmosféru celého místa. 

S mým Milým jsme se nikdy nenechávali fotit a trochu z toho měli obavy, jaké to nakonec bude. Nakonec se tyto obavy rozplynuly hned ze začátku a z celého focení jsem nadšená ještě teď (po několika týdnech). 

S Káťou je skvělá domluva a předání fotek proběhlo v pořádku a neustále je všem s nadšením ukazuji. <3

Using Format