Svatební kvítí

Které květináře vám doporučím? 

Jako fotografka, která byla na spoustě krásných svatebách jsem viděla spoustu nádherných kytic, věnečků a jiných květinových dekorací. Řekla jsem si teda, že dám dohromady kvítí, která na svatbách potkávám nejčastěji a jejichž myšlenka je mi blízká. 

Jestli si říkáte jakou asi může mít květinářství myšlenku a čím se může lišit od jiných tak vás pošlu na web Květinového lahůdkářství, kteří to tam mají parádaně sepsaný! https://www.wegrowflowers.cz/o-projektu


Pokud o myslíte, že jsem na nějaké květinářství zapoměla tak mi prosím dejte vědět! Plánuju tento seznam do budoucna chci ještě rozšiřovat ať máte z čeho vybírat.

Květinové lahůdkářství 

https://www.wegrowflowers.cz

PrahaKvítí z lesa


http://kvitizlesa.cz

Brno

Tamash Vigh


http://tamasvigh.cz

Brno

(tuto fotečku fotil noxphoto.cz )

Jak držet kytičku při obřadu?

Taaak abych ilustrovala co se občas stává a příjde mi to maličko škoda, tak jsem vykopala svého mladšího bratra z postele aby mě cvakl v zácloně s kyticí. Není marnej co? 

Fotka v levo je podle mě ideální držení kytičky při obřadu a celkově působí přirozeněji. Jde krásně vidět celá přední část šatů a nezakrýváte si kytičkou obličej jako na fotce v pravo. Přeju vám přenádherný svatební den!

K.

Using Format